Opłać składkę OC lub AC kartą - dostaniesz 5 proc. zniżki

Osoby, które decydują się na OC lub AC w Liberty Direct, mogą w prosty sposób uzyskać 5-procentową zniżkę.

W ofercie Liberty Direct istotne miejsce zajmują polisy komunikacyjne, takie jak OC i AC. CO istotne, firma umożliwia swoim klientom uzyskanie atrakcyjnych zniżek w przypadku korzystania z kilku usług ubezpieczeniowych jednocześnie.

OC to ubezpieczenie obowiązkowe, które musi nabyć każdy właściciel pojazdu. Z kolei AC (autocasco) ma charakter dobrowolny. Klienci mogą liczyć u tego ubezpieczyciela na przyzwoite warunki cenowe i szeroki zakres ochrony. Oprócz tego firma przygotowała także dla zainteresowanych korzystny rabat, z którego, zważywszy na jego wysokość, warto skorzystać.

Promocja jest związana z płaceniem za naszą polisę komunikacyjną (albo OC, albo AC) przy pomocy karty kredytowej. Trzeba jednak opłacić składkę ubezpieczeniową za cały rok z góry. Jeśli to zrobimy, możemy otrzymać rabat w wysokości 5 proc. Co trzeba zrobić, aby móc z oferty skorzystać?

Wzięcie udziału w promocji nie jest wcale trudne. Chcąc z niej skorzystać, wystarczy tylko na drugim kroku w kalkulatorze komunikacyjnym Liberty Direct wybrać płatność za pomocą karty kredytowej. Jest to podstawowy sposób zapłaty i metoda, która nie wymaga od nas niczego innego niż dostępu do strony internetowej ubezpieczyciela. Jeżeli chcielibyśmy przedłużyć naszą polisę na kolejny rok i skorzystać z rabatu, logujemy się do naszego e-konta i stamtąd dokonujemy płatności kartą. Rabat w takiej sytuacji zostanie doliczony automatycznie.

Istnieje też inny sposób na skorzystanie z promocji. Polega on na zadzwonieniu pod numer 22 589 95 21. Konsultant, do którego się dodzwonimy, przekieruje nas od razu na system transakcyjny e-Card. Tam będziemy mogli szybko i co najważniejsze bezpiecznie sfinalizować całą transakcję. Płatność kartą kredytową za polisy komunikacyjne w Liberty Direct to nie tylko niższa składka z uwzględnionym rabatem, ale także znacznie ekspresowe otrzymanie dokumentów polisy.

Trudno Ci zdecydować,
które ubezpieczenie jest najlepsze?
OC

Dziękujemy. Nasz agent niedługo się z Tobą
skontaktuje