Z Wartą ochronisz całą rodzinę?

Od kilku miesięcy w ofercie Warty znajduje się nowy program ubezpieczeniowy, którego zakres ochroni całą rodziną nawet od 50 różnych zdarzeń. Sprawdzamy, czy warto z niego korzystać.

Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Warta posiada w ofercie innowacyjny pakiet ubezpieczeniowy, który do tej pory przeznaczony był raczej dla pracowników firm i instytucji, decydujących się na ubezpieczenie grupowe. Polisa "Warta dla Ciebie i Rodziny" dedykowana jest jednak klientom indywidualnym, mikroprzedsiębiorcom i osobom wykonującym wolne zawody.

Program "Warta dla Ciebie i Rodziny" składa się z czterech pakietów i 10 wariantów ubezpieczenia, które mogą chronić całą rodzinę nawet od 50 zdarzeń. Oferta jest bardzo elastyczna i może być dopasowana do sytuacji i potrzeb klienta. Do wyboru otrzymujemy ochronę zdrowia i/lub życia dla siebie lub całej rodziny. Ubezpieczony otrzymuje w ten sposób wsparcie na wypadek chorób przewidzianych w ubezpieczeniu, a także ochronę i odszkodowanie w razie wypadków wymagających hospitalizacji. W przypadku pobytu w szpitalu otrzymamy od 30 do 220 zł za każdy dzień, a wysokość świadczenia będzie zależna od wybranego przez nas pakietu. Warto przy tym dodać, że odszkodowanie może być wypłacone w przypadku 9 różnych zdarzeń określonych w umowie.

W ramach polisy możemy również otrzymać wypłatę z tytułu zgonu rodziców lub teściów, a nawet narodzin dziecka. Dodatkowo osoby, które wybrały wariant Plus lub Premium, otrzymują możliwość skorzystania z usługi assistance medycznego. Przewiduje ono zapewnienie domowych wizyt lekarskich, opieki pielęgniarki oraz opieki domowej po hospitalizacji. Ubezpieczyciel nie tylko pokryje koszty takiej opieki, ale udostępnia też do dyspozycji klientów specjalną infolinię, pod którą można zgłosić swoje potrzeby i wraz z doradcami zorganizować niezbędną, przewidzianą w polisie pomoc.

Podstawowy pakiet programu "Warta dla Ciebie i Rodziny" to wydatek rzędu 33 zł miesięcznie. Przy okazji warto zaznaczyć, że klient nie musi dostarczać ubezpieczycielowi wyników badań, gdyż składka w ramach każdego z pakietu została ustalona na stałym poziomie i przysługuje każdemu, niezależnie od płci i wieku.

Trudno Ci zdecydować,
które ubezpieczenie jest najlepsze?
OC

Dziękujemy. Nasz agent niedługo się z Tobą
skontaktuje