Czym jest Forum Poszkodowanych?

pic

Wypadki drogowe niestety nie należą w Polsce do rzadkości. Rocznie uczestniczy w nich ponad 100 000 osób. Z myślą o nich i ich bliskich powstało internetowe Forum Poszkodowanych, założone przez Grupę Wsparcia istniejącą przy Fundacji Filantrop.

Ze względu na dużą liczbę wypadków drogowych w Polsce wciąż potrzebne są nowe narzędzia mające pomóc poszkodowanym i ich rodzinom. Ze względu na to powstało Forum Poszkodowanych.

Czym jest Forum Poszkodowanych?

Forum Poszkodowanych powstało z inicjatywy Grupy Wsparcia działającej przy Fundacji Filantrop. W jego ramach omawiana jest tematyka pomocy dla ofiar wypadków. Zainteresowani znajdą tam wskazówki odnośnie do kwestii prawnych, takich jak należne świadczenia czy dochodzenia odszkodowań. Ponadto na forum znajdują się informacje dotyczące pomocy psychologicznej oraz rehabilitacji.

Forum zostało podzielone na działy:

  • Grupa wsparcia przy Fundacji Filantrop,
  • Wsparcie psychologiczne dla osób poszkodowanych, rehabilitacja, aktywność fizyczna i zawodowa po wypadku,
  • Należne świadczenia, dochodzenie odszkodowań – szkody osobowe i majątkowe.

Dla kogo Forum?

Forum powstało, aby wszystkie osoby nieradzące sobie z traumą mogły znaleźć wsparcie osób o podobnych doświadczeniach. Znajdą tu pomoc merytoryczną, ponieważ w gronie moderatorów znalazł się m.in. zawodowy psycholog oraz osoby zajmujące się coachingiem.

Na forum mogą porozumiewać się różne grupy społeczne, a całość jest intuicyjna, przejrzysta i łatwa w obsłudze.

Dlaczego warto?

Według danych GUS w roku 2013 ponad 88 000 Polaków zostało poszkodowanych w wypadkach podczas wykonywania pracy. Według statystyk policyjnych miało miejsce ponad 35 000 wypadków drogowych w minionym roku. Śmierć poniosło 3000 osób, przy czym 44 000 doznało obrażeń ciała.

Warto dodać, że forum zostało zintegrowane z portalami społecznościowymi, takimi jak Facebook czy Twitter. Wszystkich zainteresowanych odsyłamy na stronę: www.forumposzkodowanych.pl.

Trudno Ci zdecydować,
które ubezpieczenie jest najlepsze?
OC

Dziękujemy. Nasz agent niedługo się z Tobą
skontaktuje