Ubezpieczenia Gothaer - nasza opinia

pic

Na rynku ubezpieczeniowym od dawna istnieje duża konkurencja, a mimo to od czasu do czasu pojawiają się nowe firmy ubezpieczeniowe. Stosunkowo niedawno ze swoją ofertą na polski rynek weszła firma ubezpieczeniowa z długą, niemiecką tradycją - Gothaer. Oto nasza opinia na temat jej produktów.

Duża konkurencja na rynku ubezpieczeniowym sprawia, że ofert jest coraz więcej. Jeżeli ktoś potrafi wybrać jak najkorzystniejsze dla siebie ubezpieczenie, jeżeli potrafi dopasować ofertę ubezpieczeniową do swoich oczekiwań i potrzeb – z pewnością coś dla siebie znajdzie. Czy szukając polisy, warto sprawdzić ofertę stosunkowo nowej marki na rynku polskim (ale nie zagranicznym) - Gothaer?

Oferta ubezpieczeniowa

Polacy mają problem z wymową nazwy niemieckiego ubezpieczyciela, ale w tym biznesie to nie nazwa jest najważniejsza, ale oferta. Początkowo firma stawiała na ubezpieczenia komunikacyjne, ale obecnie jej oferta jest o wiele bardziej zróżnicowana. Teraz ubezpieczenia komunikacyjne stanowią większość portfela Gothaer, pozostała część to ubezpieczenia majątkowe, rolne i turystyczne.

Klienci indywidualni mogą liczyć na…

Z pewnością oferta Gothaer jest teraz bogatsza, a klienci indywidualni mogą liczyć na konkurencyjne ubezpieczenia mieszkań oraz domów, na ubezpieczenia rolne, komunikacyjne, na ubezpieczenia w podróży, w tym również dla osób uprawiających sport. To jednak nie wszystko, bowiem firma Gothar proponuje swoim klientom również powypadkowe NNW. Oferta ubezpieczeń rolnych również jest ciekawa: dotyczy ubezpieczenia OC samych rolników oraz ich gospodarstw. Ubezpieczenie OC jest ubezpieczeniem obowiązkowym. Oferta dotyczy również ubezpieczeń dodatkowych, czyli nieobowiązkowych. Pakiet Agrokompleks jest ofertą naprawdę godną dokładnej analizy.

Ubezpieczenia dla firm i korporacji

Oferta firmy ubezpieczeniowej Gothaer skierowana jest nie tylko do klientów indywidualnych, chociaż jest to największa grupa tej firmy, ale również do przedsiębiorców – szczególnie tych prowadzących małe i średnie firmy, ale także i klientów korporacyjnych. Proponuje im m.in. ubezpieczenia majątkowe, wypadkowe, ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej, czyli popularne OC z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej. W ofercie znajdują się również ubezpieczenia, maszyn i urządzeń oraz sprzętu budowlanego, a także ubezpieczenia transportowe, komunikacyjne i gwarancje ubezpieczeniowe.

Nietypowa oferta

Gothaer ma również w swojej ofercie ubezpieczenia, które wyróżniają się spośród innych ofert. Można je nazwać nietypowymi, ponieważ dotyczą np. ubezpieczenia elektrowni wiatrowych, ubezpieczenia studentów w ramach międzynarodowej legitymacji studenckiej ISIC, a także bagażu przewożonego autem. Warto nadmienić, że firma Gothaer ubezpiecza polskich żołnierzy przebywających na misjach zagranicznych.

Trudno Ci zdecydować,
które ubezpieczenie jest najlepsze?
OC

Dziękujemy. Nasz agent niedługo się z Tobą
skontaktuje