Ergo Hestia: infolinia

pic

Sopocka Ergo Hestia funkcjonuje na polskim rynku od 1991 roku, gdy uzyskała licencję Ministerstwa Finansów. Od tamtego czasu towarzystwo ubezpieczeniowe przeszło dużą transformację i dziś należy do jednych z największych ubezpieczycieli w naszym kraju. Sprawdź numer na infolinię ubezpieczyciela.

Ergo Hestia działa w zasadzie we wszystkich obszarach rynku ubezpieczeniowego, oferując pakiety ubezpieczeń zarówno dla przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych.

W segmencie ubezpieczeń Dom i Mieszkanie można precyzyjnie skomponować zakres ochrony. Ergo Hestia umożliwia także ubezpieczenie Domu w Budowie, które chroni inwestycję jeszcze w czasie prowadzenia prac budowlanych. Ubezpieczyć można nie tylko budynki budowlane, ale również garaże, budynki gospodarcze, a nawet elementy małej architektury. Ergo Hestia ubezpiecza także domy letniskowe.

Nie tylko dla biznesu

Towarzystwo ubezpieczeniowe z Sopotu zapewnia również kompleksowe ubezpieczenia komunikacyjne oraz ochronę podróży za granicą (trzy warianty o różnym zakresie). Posiada także szeroki wybór ubezpieczeń w segmencie Zdrowie i Życie. Oprócz standardowych polis na życie i ochrony od zdarzeń losowych, ubezpieczyciel ten proponuje także bogaty program inwestycyjno-rentowy.

Ergo Hestia oferuje także ubezpieczenia dla biznesu, które chronią funkcjonowanie przedsiębiorstwa, a także zapewniają ubezpieczenie majątku firmy oraz OC. Dodatkowo można wykupić tu ubezpieczenie transportowe oraz ubezpieczenie maszyn.

Infolinia

Ergo Hestia stworzyła system likwidacji szkód, który został uznany za jeden z najlepszych i został nagrodzony godłem promocyjnym Teraz Polska.

Ergo Hestia udostępnia swoim klientom infolinię obsługiwaną przez fachowych, doświadczonych doradców. Gdy chcemy się skontaktować z ubezpieczycielem, możemy zadzwonić na numery:

  • 801 107 107 (z telefonu stacjonarnego)
  • (58) 555 55 55 (z telefonu komórkowego)

Inne formy kontaktu

Z Egro Hestia można również skontaktować się online za pomocą eKonta. Można tutaj opłacić polisę, zmienić dane osobowe, ale również zgłosić szkodę i sprawdzać jej realizację. Jeśli interesuje nas nowa oferta, możemy również wypełnić formularz kontaktowy na stronie internetowej. Własne uwagi można także zgłaszać online na tzw. Forum Idei. Oprócz tego można również kontaktować się z agentami i regionalnymi Punktami Obsługi Klienta.

Trudno Ci zdecydować,
które ubezpieczenie jest najlepsze?
OC

Dziękujemy. Nasz agent niedługo się z Tobą
skontaktuje