Jak zdobyć zniżki OC? Nowy sposób!

pic

OC samochodowe jest w Polsce obowiązkowe, więc każdy kierowca, chcąc korzystać z własnego pojazdu, musi dostosować się do tego przepisu. Cena polisy niestety jest wysoka dla młodych ludzi, którzy dopiero zdobyli prawo jazdy. Składka ubezpieczenia nie jest stała dla wszystkich, a naliczana indywidualnie. W jaki sposób szybko uzyskać zniżki na OC? Sprawdź nowy sposób na obniżenie kosztu ubezpieczenia samochodu!

Konserwatywna polityka dotycząca przyznawania zniżek w ubezpieczeniach komunikacyjnych, stosowana przez towarzystwa ubezpieczeniowe, nie sprzyja ożywieniu rynku ubezpieczeniowego. Ceny polis OC są wysokie (choć na tle Europy nie wypadamy pod tym względem źle), a do tego ciągle rosną. W związku z tym ubezpieczyciele poszukują innowacyjnych rozwiązań, których celem jest przyciągniecie do siebie nowych klientów.

Jak zdobywa się zniżki?

Uzyskanie pełnej puli zniżek dostępnych w towarzystwach ubezpieczeniowych wiąże się z wieloletnią bezszkodową jazdą. Każdy ubezpieczyciel ma swój własny system przyznawania zniżek i zwyżek. Na ogół kierowca może zdobyć 10% zniżki za każdy rok jeżdżenia samochodem bez wyrządzenia szkody. W takim tempie po 3 latach możemy uzyskać około 30% bonusu, zakładając, że w tym czasie nie dojdzie do wypłaty odszkodowania z naszej polisy.

Benefia Ubezpieczenia i Yanosik: nowy system zdobywania zniżek OC

Ostatnio na rynku ubezpieczeniowym pojawiło się innowacyjne rozwiązanie, które może pomoc zwłaszcza młodym kierowcom w szybkim uzyskaniu rabato na polisy OC/AC. Benefia Ubezpieczenia i Yanosik przygotowały innowacyjny system, który umożliwia:

  • szybkie zdobywanie zniżek,
  • wycenę polisy OC w 5 sekund,
  • zakup ubezpieczenia online z poziomu aplikacji.

W tym nowoczesnym rozwiązaniu nie ma systemu kar, czyli zwyżek, a kierowca, korzystając z systemu, może uzyskiwać tylko rabaty. Dodatkowym bonusem zachęcającym kierowców do korzystania z tego mechanizmu jest 20% zniżki za korzystanie z aplikacji na smartfony.

Im więcej jeździsz, tym więcej oszczędzasz na OC!

W aplikacji na smartfony kierowca może zdobyć zniżki, bezpiecznie przejeżdżając przez odcinkowe pomiary prędkości. Już za cztery poprawnie przejechane odcinki można uzyskać 10% rabatu na polisę OC/AC. Zdobywanie zniżek, jeżdżąc bezpiecznie, nie jest trudne, tym bardziej że system sam ostrzega nas przed każdym kolejnym odcinkiem. Dodatkowe 10% rabatu kierowcy mogą uzyskać za liczbę przejechanych kilometrów. Im więcej jeżdżą, tym większy bonus zyskują.

Ta atrakcyjna promocja rozpoczęła się 31 grudnia 2015 roku, a zakończy się wraz z końcem marca 2016 roku lub po wyczerpaniu puli 200 tys. zł przeznaczonych na zniżki dla kierowców.

Trudno Ci zdecydować,
które ubezpieczenie jest najlepsze?
OC

Dziękujemy. Nasz agent niedługo się z Tobą
skontaktuje