Ubezpieczenie OC i assistance dla zwierząt od LINK4 i Tesco

pic

LINK4 przy współpracy z Tesco udostępnił polisę, jakiej jeszcze nie było: NNW wraz z ubezpieczeniem na wypadek powikłań po ukąszeniu przez kleszcza lub inne owadów oraz polisę assistance dla zwierząt domowych.

Psy, koty i inne zwierzęta domowe są dla wielu ludzi członkami rodziny. Nie tylko dbamy o wygodę naszych pupili, ale i zaczynamy coraz bardziej dbać o ich zdrowie. A gdy przychodzi czas choroby, zabieramy je do weterynarza, wykupujemy leki, coraz częściej wykonujemy także specjalistyczne badania, a nawet decydujemy się na operacje. Niestety wszystko to wiąże się z kosztami. Potrzebę zabezpieczania się na wypadek potrzeby leczenia naszego zwierzaka dostrzegli już także ubezpieczyciele.

Ubezpieczenie zwierząt domowych w ofercie LINK4 i Tesco dostępne jest od marca. Zapewnia ono pomoc finansową, gdy nasz pupil będzie potrzebował leczenia po wypadku, np. wskutek potrącenia przez samochód, motocykl lub rower, spadnie z wysoka czy też zostanie pogryziony przez inne zwierzę albo otruty. Jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, LINK4 pokryje koszty leczenia weterynaryjnego, badania, leki, zabiegi ambulatoryjne lub operacyjne (także wówczas, gdy będą dokonywane w znieczuleniu ogólnym). Zapłaci także za transport zwierzaka do i z kliniki weterynaryjnej.

Usługi assistance do ubezpieczenia zwierząt umożliwiają pokrycie kosztów do łącznej kwoty 1000 zł w odniesieniu do pojedynczego zdarzenia ubezpieczeniowego. Polisa zapewnia ochronę w maksymalnie dwóch takich zdarzeniach w roku.

Polisę można nabyć w jednym z dwóch wariantów:

- assistance zwierzaka (koszt: 69 zł rocznie)

- assistance razem z OC w życiu prywatnym (koszt: 94 zł rocznie), które zabezpiecza na wypadek szkód wyrządzonych przez nas lub naszego pupila (limit: 15 000 zł).

Oferta promowana będzie w sieciach marki Tesco oraz Internecie.

Ubezpieczyciel przygotował także inną polisę: NNW połączone z ubezpieczeniem od powikłań po ukąszeniu przez kleszcze oraz pozostałe owady. Ubezpieczenie będzie dostępne wraz z końcem kwietnia.

Trudno Ci zdecydować,
które ubezpieczenie jest najlepsze?
OC

Dziękujemy. Nasz agent niedługo się z Tobą
skontaktuje