Play rusza ze sprzedażą ubezpieczeń. Trzy oferuje za darmo

pic

Play startuje z nowym pomysłem na biznes. Rozwija swoją ofertę o usługi całkowicie odmienne od dotychczasowego profilu firmy. Obok usług telekomunikacyjnych będzie oferować ubezpieczenia.

Play udostępniło swoim klientom market ubezpieczeniowy, dostępny na smartfony. Po pobraniu aplikacji Play Ubezpieczenia klienci indywidualni Play, którzy posiadają zawartą z operatorem umowę abonamentową o świadczenia usług telekomunikacyjnych, będą mogli wykupić w szybki i wygodny sposób także potrzebną polisę. A wybór jest całkiem spory. Aktualnie w markecie znajduje się ponad 25 ubezpieczeń, oferowanych przez różne towarzystwa ubezpieczeniowe. Polisy dostępne są w dwóch wariantach: tańszym Standard i droższym, ale zapewniającym więcej korzyści, wariancie Premium. Zakres ubezpieczeniowy polis jest również całkiem spory. Dostępne są ubezpieczenia na życie, motoryzacyjne, podróżnicze, sportowe i inne. Ochroną może zostać objęty nie tylko sam klient, ale również członkowie jego rodziny.

Póki co z oferty mogą korzystać tylko abonenci Play. Związane jest to z opracowanym sposobem zakupu polis. Składki ubezpieczeniowe doliczane są do rachunków od Play. W ten sposób klient otrzymuje łączny rachunek za kilka usług, z których korzysta. To eliminuje konieczność pamiętania o terminach płatności, zapewniając klientom operatora wygodę w zarządzaniu budżetem.

Na zachętę Play oferuje klientom trzy specjalne polisy:

- Wsparcie Prawne,

- Gryzący problem,

- Naprawy Domowe.

Spośród nich można wybrać jedną, z której będzie można korzystać za darmo przez 12 miesięcy. Składki przez ten okres będzie opłacać za klienta Play. Osoby, które chcą wybrać dwie lub wszystkie trzy polisy, za pierwszą nie zapłacą nic przez 12 miesięcy, a kolejne mogą mieć za składką 0,99 zł miesięcznie.

Trudno Ci zdecydować,
które ubezpieczenie jest najlepsze?
OC

Dziękujemy. Nasz agent niedługo się z Tobą
skontaktuje