Kalkulator ubezpieczenia samochodu

Jednym z najczęściej wybieranych form ubezpieczenia jest ubezpieczenie samochodu. Kalkulator, który stworzyliśmy pozwoli Ci sprawdzić, jakie polisy są dostępne dla Ciebie u różnych ubezpieczycieli.

Chcesz ubezpieczyć samochód ale nie wiesz, która oferta będzie dla Ciebie najlepsza? Sprawdź jeden z naszych kalkulatorów ubezpieczenia samochodu!

 

Co to jest kalkulator ubezpieczenia samochodu?

Kalkulator ubezpieczenia samochodu to bardzo przydatne narzędzie, dzięki któremu szybko sprawdzisz, co mogą zaoferować Ci firmy ubezpieczeniowe. Narzędzie to znajdziesz na naszym portalu! Sprawdź, porównaj i wybierz najlepszą dla siebie ofertę!

Jak działa kalkulator ubezpieczenia samochodu?

To proste: nie wiesz jak wybrać spośród różnych propozycji najlepsze ubezpieczenie samochodu. Kalkulator na naszej stronie jest po to, żeby Ci to ułatwić. Twoim zadaniem jest jedynie wpisanie swoich danych w przygotowany przez nas kalkulator ubezpieczenia samochodu. Zajmie Ci to tylko chwilę!

Wygodne i bezpieczne narzędzie, jakim jest nasz kalkulator ubezpieczenia samochodu przekaże Twoje dane firmom ubezpieczeniowym, które zaproponują oferty idealnie dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości.

Szybko i wygodnie dowiesz się, jakie polisy masz do wyboru i porównasz warunki, na jakich proponowane jest ubezpieczenie samochodu. Kalkulator szybko zastąpi Ci żmudne poszukiwania na własną rękę!

A jeśli któraś z ofert przypadnie Ci do gustu, za pośrednictwem naszego portalu możesz online dokonać jej zakupu.

Nowe zasady wypowiadania OC samochodowego w PZU2018-10-29

PZU utrudniał kierowcom zmianę ubezpieczyciela - w przypadku posiadania podwójnego ubezpieczenia OC, kierowca nie mógł skorzystać w PZU z prawa do rezygnacji z polisy, jeśli kontaktował się z infolinią lub agentem. PZU zobowiązał się do zaprzestania praktyk.

Stłuczka pożyczonym samochodem bez OC - kto zapłaci odszkodowanie?2018-08-17

Jazda samochodem bez OC to duże ryzyko - nawet dla kierowcy, który jedynie pożyczył nieubezpieczony pojazd. W razie wypadku lub stłuczki kierowca będzie współodpowiedzialny za pokrycie szkód poniesionych przez poszkodowanego. Nawet wtedy, gdy nie nie wiedział, że auto nie ma ważnej polisy OC.

Ile kosztuje ubezpieczenie roweru?2018-04-30

Ubezpieczenie roweru już dawno przestało być synonimem fanaberii, stając się realną potrzebą. Polisa dla rowerzysty może skutecznie zabezpieczyć kierującego przed poniesieniem znacznych szkód finansowych po wypadku drogowym. Koszt podstawowej ochrony może się zaczynać już od ok 50 zł rocznie.
 

Ubezpieczyciele wypłacają coraz więcej odszkodowań2017-12-31

W ciągu trzech pierwszych kwartałów 2017 roku polscy ubezpieczyciele wypłacili o 9% więcej odszkodowań i świadczeń niż rok wcześniej. Łączna kwota przekazana na rzecz poszkodowanych to aż 29,6 mld zł – wynika z danych zaprezentowanych przez Polską Izbę Ubezpieczeń. Mimo rosnących kosztów działalność ubezpieczeniowa w Polsce wciąż jednak jest rentowna.

Stawki zadośćuczynień z OC po śmierci członka rodziny w wypadku: 20182017-11-30

Choć prace nad ujednoliceniem taryfy zadośćuczynień dla rodzin ofiar wypadków jeszcze trwają, to już znamy propozycje kwotowe dla standardowych wypłat. KNF opublikowała stawki świadczeń, które od przyszłego roku mogą obowiązywać ubezpieczycieli. Zobacz, na jakie kwoty mogą liczyć poszkodowani wskutek śmierci małżonka, rodzica czy dziecka w wypadku samochodowym.

Czytaj więcej