16.12.2014

Ubezpieczenie Opla Astry

Niemieckie samochody są uznawane w Polsce za solidne, wytrzymałe i względnie tanie w eksploatacji. Do popularnych marek w tym zakresie zalicza się m.in. Opla Astrę. Jak korzystnie ubezpieczyć takie auto?

Jeszcze kilkanaście lat temu po polskich drogach jeździło mnóstwo samochodów marki Opel Kadett. Obecnie zostały one skutecznie zastąpione modelem Opel Astra, który zalicza się do popularnych samochodów kompaktowych, z segmentu C. Oferta pojazdów tego modelu jest bardzo szeroka - dostępne są wersje sedan, hatchback i combi. Obecnie sprzedawane samochody Opel Astra zadebiutowały na polskim rynku w 2009 roku.

Czy wiesz że...?

W pierwszej połowie 2014 roku1 zarejestrowano w Polsce łącznie 4149 sztuk kompaktowej Astry - najwięcej, bo 749 egzemplarzy, w czerwcu. Mowa tu o modelu Opel Astra Hatchback, który produkowany jest w polskiej fabryce General Motors, zlokalizowanej w Gliwicach.

Ubezpieczenie OC i AC

Opel Astra jest popularnym w Polsce modelem samochodu osobowego. Podobnie jak wszystkie inne pojazdy rejestrowane w naszym kraju, wymaga on wykupienia przez właściciela polisy od odpowiedzialności cywilnej. Można też zdecydować się na pakiet OC+AC, dzięki czemu zyskujemy ochronę przed kradzieżą czy zniszczeniem auta. Autocasco jest polecane w szczególności kierowcom, którzy jeżdżą samochodami z nowych roczników: 2009-2014.

Ile kosztuje ubezpieczenie Opla Astry?

Sprawdź ofertę OC oraz pakietów OC+AC u doradców ubezpieczeniowych Comperia.pl!

Podziel się:

NK

Wykop

Znajdź nas w Google+
Trudno Ci zdecydować,
które ubezpieczenie jest najlepsze?
OC

Dziękujemy. Nasz agent niedługo się z Tobą
skontaktuje