16.12.2014

Ubezpieczenie Toyoty Auris

Kompaktowe, komfortowe auto dla rodziny i singli - Toyota Auris, cieszy się w Polsce ogromną popularnością. Na rynku znajdują się modele najnowszej i poprzedniej generacji. Jak ubezpieczyć najtaniej taki samochód i czy warto wykupywać dla niego ubezpieczenie autocasco?

Omawianie sukcesu Toyoty Auris na europejskim rynku motoryzacyjnym zacząć należy od przypomnienia jej debiutu, jaki miał miejsce na początku 2013 roku. Koncern sprzedał tysiące egzemplarzy tego pojazdu. W styczniu 2013 roku model Auris odnotował największy wzrost sprzedaży względem 2012 roku spośród wszystkich kompaktów, dostępnych w Europie. Auto notowało wtedy największy wzrost popularności - sprzedaż wzrosła aż o 32 proc., sięgając 7658 sztuk. W styczniu 2012 roku było to tylko 5806 egzemplarzy.

Czy wiesz że...?

W marcu 2013 roku Toyota Auris uzyskała tytuł lidera w rankingu najczęściej wybieranych samochodów w Polsce, z wynikiem 797 zarejestrowanych egzemplarzy. Tak dobre rezultaty w sprzedaży nowych aut kompaktowych Toyocie Auris udało się uzyskać dzięki ofensywie modelowej prowadzonej przez producenta od początku 2013 roku. W tym samym czasie zadebiutowała nowa generacja modelu Auris, który zyskał sporą przychylność klientów.

Toyota Auris znalazła się jednocześnie na 10 miejscu zestawienia najpopularniejszych nowych samochodów w Polsce, w czerwcu 2014 roku.

Posiadasz lub zamierzasz kupić Toyotę Auris? Sprawdź u doradcy Comperia.pl ceny polis OC i AC. Z nami nie przepłacisz!

Podziel się:

NK

Wykop

Znajdź nas w Google+
Trudno Ci zdecydować,
które ubezpieczenie jest najlepsze?
OC

Dziękujemy. Nasz agent niedługo się z Tobą
skontaktuje