Poradniki ubezpieczeń samochodowych

Ubezpieczenie Audi A6

Chcąc posiadać samochód klasy wyższej, wręcz luksusowej, warto zainwestować w auto Audi A6. Trzeba być przy tym naszykowanym na wysoki wydatek nie tylko na zakup takiego samochodu, ale i na jego ubezpieczenie OC i AC.

Czytaj więcej
Ubezpieczenie Opla Vectry

W 2013 roku minęło 25 lat od wprowadzenia przez Opla, niemiecki koncern motoryzacyjny, na rynek europejski modelu Vectra. Obecnie cieszy się on ogromną popularnością. Poza Europą Vectra oferowana jest pod marką Vauxhall. Ile będzie kosztowało ubezpieczenie OC i AC tego auta?

Czytaj więcej
Ubezpieczenie Forda Mondeo

Ford Mondeo cechuje się klasycznym wzornictwem, solidnością wykonania i wytrzymałością. To popularny samochód klasy średniej, którego ubezpieczenie nie musi kosztować zbyt dużo, jeśli kierowca wybierze najkorzystniejszą ofertę na rynku.

Czytaj więcej
Ubezpieczenie Audi A4

Samochód Audi A4 to średniej klasy pojazd osobowy, zaliczany do limuzyn. Sprawdza się doskonale zarówno w warunkach miejskich, jak i na dłuższych trasach. Jak korzystnie go ubezpieczyć, nie przepłacając za obowiązkowe OC czy pakiet polis OC+AC?

Czytaj więcej
Ubezpieczenie Skody Fabii

Skoda Fabia - miejski, niewielki samochód osobowych typu hatchback - jest następcą popularnego modelu Skoda Felicia. Jak najtaniej i najkorzystniej ubezpieczyć posiadaną Skodę Fabię?

Czytaj więcej
Ubezpieczenie Toyoty Auris

Kompaktowe, komfortowe auto dla rodziny i singli - Toyota Auris, cieszy się w Polsce ogromną popularnością. Na rynku znajdują się modele najnowszej i poprzedniej generacji. Jak ubezpieczyć najtaniej taki samochód i czy warto wykupywać dla niego ubezpieczenie autocasco?

Czytaj więcej
Ubezpieczenie Skody Rapid

Jedną z najpopularniejszych marek sprzedawanych na polskim rynku motoryzacyjnym w 2014 roku jest Skoda. Auta z tej stajni, z uwagi na ich solidność wykonania i stosunkowo niskie koszty nabycia oraz eksploatacji, mają wielu zwolenników. Jednym z popularniejszych modeli Skody jest Rapid. Jak korzystnie go ubezpieczyć?

Czytaj więcej
Ubezpieczenie Opla Astry

Niemieckie samochody są uznawane w Polsce za solidne, wytrzymałe i względnie tanie w eksploatacji. Do popularnych marek w tym zakresie zalicza się m.in. Opla Astrę. Jak korzystnie ubezpieczyć takie auto?

Czytaj więcej
Mandat za parkowanie, czy można uniknąć zapłaty?

Za postój bez ważnego biletu w strefie płatnego parkowania kierowcy grozi mandat. Jeśli zostanie on wystawiony, można jednak skutecznie uniknąć jego zapłaty. Jak to możliwe?

Czytaj więcej
Jak nie zapłacić mandatu za fotoradar?

Na polskich drogach obowiązuje wiele ograniczeń prędkości, do których zasadniczo kierowcy powinni się stosować. Jeśli tak nie jest, narażają się na mandat, np. wówczas, gdy zostanie im zrobione zdjęcie przydrożnym lub mobilnym fotoradarem. Jak uniknąć w takiej sytuacji kary?

Czytaj więcej
Trudno Ci zdecydować,
które ubezpieczenie jest najlepsze?
OC

Dziękujemy. Nasz agent niedługo się z Tobą
skontaktuje