Poradniki ubezpieczeń samochodowych

Ubezpieczenie Forda Focusa

Jednym z najpopularniejszych modeli samochodów marki Ford jest Focus. Jest on produkowany nieprzerwanie już od 1998 roku i przez lata zdobywał coraz większe uznanie wśród kierowców. Jak korzystnie go ubezpieczyć?

Czytaj więcej
Ubezpieczenie Toyoty Yaris

Marka Toyota jest postrzegana jako jedna z najlepszych marek samochodów osobowych wśród polskich kierowców. Niestety, niektóre modele Toyoty stają się często obiektem zainteresowania złodziei. Stąd właściciele aut tej marki powinni zastanowić się nad wykupieniem polisy AC.

Czytaj więcej
Ubezpieczenie Volkswagena Passata

Marką samochodów najczęściej kradzionych w Polsce jest Volkswagen. Będąc posiadaczem popularnego w naszym kraju Passata, warto rozważyć wykupienie ubezpieczenia autocasco.

Czytaj więcej
Ubezpieczenie luksusowego auta

Niezależnie od klasy pojazdu ani od tego, czy mamy do czynienia z samochodem kompaktowym, miejskim, średniej klasy budżetowej czy też z luksusowym Maybachem, Jaguarem lub Bentleyem, zawsze właściciel będzie miał obowiązek ubezpieczenia w ramach polisy OC swojego pojazdu. Posiadając luksusowe auto, uzasadnione będzie przy tym wykupienie dodatkowo ubezpieczenia autocasco, czyli AC.

Czytaj więcej
Ubezpieczenie Volkswagena Golfa

Volkswagen Golf - wytrzymałe, solidne, niezawodne auto o docenianej estetyce - pozostaje od lat jednym z najpopularniejszych modeli samochodów osobowych w Polsce i w całej Europie. Jak korzystnie ubezpieczyć takie auto?

Czytaj więcej
Co bierze się pod uwagę, wyceniając koszt ubezpieczenia samochodu?

Właściciel pojazdu mechanicznego najpóźniej w dniu jego rejestracji powinien wykupić obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, nazywane w skrócie polisą OC. Towarzystwa ubezpieczeniowe przy wyliczaniu składki OC biorą pod uwagę wiele kryteriów, których zestaw może być zróżnicowany. Jak oszacować koszt ubezpieczenia samochodu?

Czytaj więcej
Trudno Ci zdecydować,
które ubezpieczenie jest najlepsze?
OC

Dziękujemy. Nasz agent niedługo się z Tobą
skontaktuje