Informacje o Gothaer

1 października 2012 roku firma TU PTU S.A.  zmieniło nazwę na Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Zmiana wynika z zakupienia pakietu większościowego akcji Towarzystwa przez niemiecką Grupę Gothaer.

 

Gothaer funkcjonuje od 1990 roku. Jest aktualnie jednym z ubezpieczycieli majątkowych wiodących prym na polskim rynku. Towarzystwo posiada rozbudowaną sieć dystrybucji o zasięgu ogólnokrajowym. Współpracuje z 2300 agentami ubezpieczeniowymi.

 

Szeroka gama produktów ubezpieczeniowych skierowana jest do klienta indywidualnego, małych i średnich przedsiębiorstw, a także korporacji. Dla każdej z tych grup Gothaer przygotowało produkty dostosowane do indywidualnych potrzeb.

TU oferuje ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, osobowe oraz odpowiedzialności cywilnej.

 

Dodatkowo klientom biznesowym proponuje specjalistyczną i kompleksową ofertę. Spółka nastawiona jest przede wszystkim na małe i średnie przedsiębiorstwa, działające w segmentach: produkcyjnym, handlowym i usługowym.

Co zrobić w przypadku szkody?

Aby zgłosić szkodę zadzwoń na numer 22 539 31 00.
Przy zgłaszaniu szkody niezbędny będzie numer polisy. Znajdziesz go w Moje ubezpieczenia lub w e-mailu z potwierdzeniem otrzymania polisy.