Podaj swoje dane, porównaj oferty ubezpieczeniowe, oszczędź do 1000 zł!

Poradnik ubezpieczeń NNW

Ubezpieczenie od chorób 18.12.2014

Standardowa polisa na życie zapewnia jedynie wypłatę świadczenia osobom uposażonym w przypadku śmierci osoby ubezpieczonej. W rozszerzonej wersji może ono jednak uwzględniać także ubezpieczenie od chorób - nagłych i przewlekłych, które mogą odebrać danej osobie zdolność do wykonywania pracy zarobkowej.

Czytaj więcej
Polisa na wypadek zachorowania na raka 18.12.2014

Szczególnym rodzajem ubezpieczenia chorobowego jest ubezpieczenie chroniące przed ryzykiem nowotworu. Na czym ono polega i jakie profity z tytułu zawarcia takiej umowy ubezpieczenia może odnieść klient?

Czytaj więcej
Palenie papierosów a ubezpieczenie 18.12.2014

Nałóg nikotynowy może być bardzo silny. Rzucenie palenia w takim przypadku wymaga ogromnej siły woli. Wielu Polaków jest nałogowymi palaczami. Czy mogą oni się ubezpieczyć na życie i zdrowie albo wykupić polisę na wypadek zachorowania raka?

Czytaj więcej
Kim jest rzecznik ubezpieczonych? 16.12.2014

Biuro Rzecznika Ubezpieczonych jest podmiotem powołanym do ochrony interesów osób korzystających z usług ubezpieczeniowych. Oferuje swoją pomoc w dochodzeniu praw wszystkich pokrzywdzonych przez zakłady ubezpieczeniowe.

Czytaj więcej
Ile kosztuje ubezpieczenie NNW? 15.12.2014

Chcesz ubezpieczyć się od następstw nieszczęśliwych wypadków? Sprawdź, ile standardowo kosztuje polisa NNW i dowiedz się, gdzie zakupić ją najtaniej.

Czytaj więcej
Czy ubezpieczenie NNW obejmuje wypadki związane z terroryzmem? 15.12.2014

Walki zbrojne i działania terrorystyczne są zagrożeniem, z którym boryka się obecnie cały świat. Nie zawsze możemy zapobiec wystąpieniu aktom terroru, ale możemy zabezpieczyć się finansowo przed ich skutkami. Wystarczy wykupić polisę NNW.

Czytaj więcej
Złóż skargę na ubezpieczyciela 16.12.2014

Gdy zakład ubezpieczeń niesłusznie odmówi wypłaty odszkodowania lub przyzna świadczenie w kwocie dużo niższej, niż oczekiwaliśmy, nie musimy się na to godzić. Możemy złożyć skargę na ubezpieczyciela do rzecznika ubezpieczonych. Sprawdź, jak to zrobić.

Czytaj więcej
Czego powinieneś oczekiwać od oferty ubezpieczenia NNW? 16.12.2014

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) jest jedną z wielu propozycji firm ubezpieczeniowych. Ma za zadanie zabezpieczyć finansowo właściciela polisy w przypadku trwałego uszczerbku na zdrowiu lub śmierci wskutek nagłych zdarzeń, niezależnych od jego woli. Czy warto decydować się na taką ochronę? Czym będzie się ona różniła od gwarancji zapewnianych w ramach ubezpieczeń innego typu, jak np. OC czy AC?

Czytaj więcej
Ubezpieczenie dziecka 16.12.2014

O tym, jak ważne jest odpowiednie ubezpieczenie, przekonała się niejedna osoba, która uległa wypadkowi lub poważnie zachorowała. Ubezpieczać powinniśmy nie tylko własne życie i zdrowie, ale przede wszystkim naszych dzieci, które równie często narażone są na wypadki.

Czytaj więcej
Ubezpieczenie telefonu 16.12.2014

Kupiłeś drogi smartfon i boisz się, żeby go nie zgubić lub nie uszkodzić? Z ubezpieczeniem telefonu możesz czuć się bezpiecznie. Sprawdź, na jaką ochronę możesz liczyć już za kilka złotych miesięcznie.

Czytaj więcej
Trudno Ci zdecydować,
które ubezpieczenie jest najlepsze?
OC

Dziękujemy. Nasz agent niedługo się z Tobą
skontaktuje