Podaj swoje dane, porównaj oferty ubezpieczeniowe, oszczędź do 1000 zł!

Poradnik ubezpieczeń NNW

Typy polis NNW 17.12.2014

Interesuje się ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków? Zanim zdecydujesz się na skorzystanie z niego, sprawdź, jaki typ polisy NNW będzie dla Ciebie najkorzystniejszy.

Czytaj więcej
Wyłączenia i limity w ubezpieczeniach NNW 15.12.2014

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków nie zawsze zagwarantuje wypłatę świadczenia przez ubezpieczyciela, gdy ulegniemy wypadkowi. Sprawdź, kiedy polisa NNW nie będzie Cię chronić lub zapewni wypłatę odszkodowania tylko do określonej kwoty.

Czytaj więcej
Ubezpieczenie NNW za granicą 15.12.2014

Co do tego, jak drogi jest pobyt w zagranicznym szpitalu, nie trzeba chyba nikogo uświadamiać. Wyjeżdżając z Polski, warto zadbać odpowiednio wcześniej, by w razie nieszczęśliwego wypadku nie ucierpiały przynajmniej nasze finanse. Czy polisa NNW zapewni wystarczającą ochronę?

Czytaj więcej
Po co ubezpieczenie NNW? 15.12.2014

Ryzyko wypadków da się ograniczyć, np. poprzez zwiększenie ostrożności podczas kierowania pojazdem czy przechodzenia na pasach, ale nie można go całkowicie wyeliminować. Kolizje drogowe, pożary, napaści czy upadki na ulicy kończące się złamaniem mogą prędzej czy później spotkać nas lub naszych bliskich. Warto mieć wówczas zabezpieczenie w postaci polisy NNW.

Czytaj więcej
Indywidualne ubezpieczenie NNW 15.12.2014

Przed nieszczęśliwymi wypadkami nie sposób się ustrzec. Zagrożenia czyhają wszędzie: w domu, w drodze do pracy, podczas podróży. Można jednak zabezpieczyć się przed ich finansowymi skutkami. Wystarczy wykupić indywidualne ubezpieczenie NNW.

Czytaj więcej
Co to jest ubezpieczenie NNW? 15.12.2014

W życiu narażeni jesteśmy na szereg niebezpieczeństw. Nagłe choroby, wypadki drogowe, urazy doznane w pracy, w domu czy w drodze do szkoły – ryzyko wystąpienia nieszczęśliwego zdarzenia towarzyszy nam na co dzień. By ochronić siebie i swoich bliskich przed skutkami tych zdarzeń, warto zdecydować się na ubezpieczenie NNW.

Czytaj więcej
Ubezpieczenie NNW dla studenta 15.12.2014

Czy ubezpieczenie studenckie jest obowiązkowe? - Nie. Czy warto je wykupić? - Zdecydowanie tak. Jeśli studiujesz lub posyłasz swoje dziecko na studia, dowiedz się, jakie ubezpieczenie na czas nauki wybrać.

Czytaj więcej
Ubezpieczenie NNW: najczęściej zadawane pytania 16.12.2014

Chcesz zabezpieczyć się finansowo przed skutkami nieszczęśliwych wypadków, ale nie wiesz, czy polisa NNW jest tym, czego oczekujesz od ubezpieczenia? Poznaj odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, a wybór stanie się prostszy.

Czytaj więcej
Nietypowe rodzaje ubezpieczeń. Głosu, ciała, wizerunku itp. 16.12.2014

Sfera ubezpieczeniowa cały czas ulega przeobrażeniom, zgodnie z rosnącymi i zmieniającymi się oczekiwaniami oraz potrzebami klientów. Można dziś ubezpieczyć nawet części ciała, głos czy swój wizerunek, choć takie polisy zaliczane są do grona ubezpieczeń nietypowych.

Czytaj więcej
Co wie o nas ubezpieczyciel? 16.12.2014

Przed podpisaniem umowy ubezpieczenia na życie i dożycie, firma ubezpieczeniowa przeprowadza szczegółowy wywiad z potencjalnym klientem, kieruje go na badania lekarskie i obowiązkowo wręcza kwestionariusz medyczny do wypełnienia. Na podstawie zgromadzonych informacji podejmuje decyzję o objęciu (lub nie) ubezpieczeniem klienta. Jakie informacje na nasz temat są w posiadaniu ubezpieczycieli?

Czytaj więcej
Trudno Ci zdecydować,
które ubezpieczenie jest najlepsze?
OC

Dziękujemy. Nasz agent niedługo się z Tobą
skontaktuje