Ubezpieczenie nieruchomości

Zmiany w przepisach dot. ubezpieczeń rolnych. Rząd chce nakłonić do ubezpieczania się od suszy2018-10-30

Senat poparł projekt nowelizacji ustawy o ubezpieczeniach upraw rolnych i zwierząt gospodarskich. Nowe przepisy mają zachęcić osoby prowadzące gospodarstwa rolne do wykupywania ubezpieczeń od suszy, które do tej pory były traktowane po macoszemu zarówno przez rolników, jak i ubezpieczycieli.

Czytaj więcej Link

Pozostałe artykuły

Rolnicy nie ubezpieczają się od suszy
2018-07-31

Z roku na rok spada liczba zawartych ubezpieczeń chroniących uprawy rolne od suszy. W tym roku tego typu polisy wykupiło jedynie 227 rolników dla ochrony upraw, których zbiór nastąpi w 2018 roku. W większości przypadków (203) ubezpieczycielem było Pocztowe Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych.

Kiedy można wypowiedzieć ubezpieczenie domu lub mieszkania?
2018-01-30

Nie jesteś zadowolony z obecnie posiadanego ubezpieczenia domu lub mieszkania? Możesz je zmienić w każdej chwili, ale dopiero po pierwszym roku.  

Podpowiadamy, jak odebrać pełne odszkodowanie po nawałnicy
2017-08-28

Posiadasz ubezpieczenie od klęsk żywiołowych lub jako rolnik korzystasz z obowiązkowego ubezpieczenia budynków gospodarczych? Wyjaśniamy, co powinieneś zrobić, żebyś mógł liczyć na pełne odszkodowanie za straty spowodowane przez nawałnice.

Ubezpieczenie mieszkania z helpdeskiem IT od Compensa TU SA VIG
2017-05-29

W ofercie Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group pojawiła się innowacyjna propozycja: polisa mieszkaniowa z usługą iMe, w której skład wchodzi help desk IT i konsultacje informatyczne.

Ubezpieczasz dom? Zwróć uwagę na te 4 elementy
2017-01-28

Szukasz dobrego ubezpieczenia domu? Przed wybraniem oferty musisz sprawdzić, czy polisa, którą chcesz wykupić na pewno zawiera te 4 najistotniejsze elementy.

Ubezpieczenie e-biznesu, czyli wybieramy polisę dla sklepu internetowego
2017-01-27

Uważasz, że skoro prowadzisz firmę przez internet, to nie musisz się obawiać o ewentualne straty? Nawet jeśli prowadzisz stosunkowo bezpieczny e-biznes, handel on-line, gdzie tylko pośredniczysz przy zakupie produktów, powinieneś zastanowić się nad odpowiednią polisą. Sprawdź, które ubezpieczenie dla sklepu internetowego warto wybrać.

Ubezpieczenie murów - czy warto?
2016-09-28

Czasem chcemy, czasem musimy - choć polisę mieszkaniową kupujemy z różnych powodów, warto, by jej jakość szła w parze z ceną. Czy zastanawiałeś się kiedyś, co tak naprawdę za cenę 100-300 zł rocznie zapewnia Ci najtańsze ubezpieczenie (murów) mieszkania? Zobacz, czy w ogóle warto się na nie decydować.

Jakie drzwi wybrać, by dostać zniżkę na ubezpieczenie domu?
2016-01-28

Dla wielu z nas dom jest nie tylko ostoją i azylem, ale również dorobkiem życia, w który systematycznie lokujemy wszelkie pojawiające się nadwyżki finansowe. By móc poczuć się w nim pełni bezpiecznie, warto zadbać o jego ubezpieczenie. Nie należy się przy tym zniechęcać stosunkowo wysokimi kosztami takiej ochrony - zwłaszcza, że istnieją skuteczne sposoby na ich obniżenie. Podpowiadamy, jakie drzwi wybrać, by dostać zniżkę na ubezpieczenie domu.

Ubezpieczamy sprzęty elektroniczne w domu
2015-12-15

Ubezpieczenie mieszkania występuje w wielu wariantach - możemy wykupić polisę chroniącą same mury lub ubezpieczyć się od szkód, jakie wynikną z naszej winy, na przykład wskutek zalania sąsiada z dołu. Całkiem inną kwestią jest ubezpieczenie wyposażenia domu, czyli mebli, sprzętu elektronicznego i AGD. Jak ubezpieczyć sprzęty elektroniczne, by zapewnić sobie ochronę przed stratami finansowymi po zepsuciu się urządzeń?

Ubezpieczenie nieruchomości do kredytu a zalanie mieszkania
2015-12-02

Każdy kredytobiorca, decydując się na kredyt hipoteczny, musi liczyć się z tym, że bank będzie wymagał od niego ubezpieczenia kupowanej nieruchomości. Polisy oferowane przez instytucje finansowe mają na ogół okrojony zakres ubezpieczenia. Czy polisa przy kredycie chroni mieszkanie przed zalaniem?

Ubezpieczenie dla wynajmującego mieszkanie
2015-11-25

Polisa mieszkaniowa nie należy w Polsce do ubezpieczeń obowiązkowych. Wynajem nieruchomości związany jest jednak z dużym ryzykiem - zarówno dla wynajmującego, jak i dla najemcy. Zabezpieczenie tego typu transakcji stanowi umowa najmu, a także ubezpieczenie. Jak wybrać odpowiednią polisę dla wynajmowanego lokalu?

Obowiązek kontroli nieruchomości a odszkodowanie z ubezpieczenia
2015-11-06

Osoby, które ubezpieczyły swój dom lub mieszkanie, mają określone obowiązki, które wynikają z prawa budowlanego. Jeśli ich nie dopilnują, w przypadku wystąpienia zdarzenia objętego ochroną ubezpieczyciel może nie wypłacić świadczenia. Sprawdź, co i jak często należy kontrolować w swojej nieruchomości.

Ubezpieczenia nagrobków - jaką zapewnią ochronę?
2015-11-02

Na polskich cmentarzach każdego roku dochodzi do zniszczeń nagrobków spowodowanych atakami wandali, kradzieżami czy też skutkami zjawisk atmosferycznych. Tego typu sytuacje powodują straty finansowe sięgające nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych, biorąc pod uwagę ceny grobowców oraz koszty usług kamieniarskich. W związku z tym warto pomyśleć o ubezpieczeniu nagrobków. Tylko na jaką ochronę możemy liczyć?

Zabezpieczenia antywłamaniowe - na ile obniżą składkę ubezpieczeniową?
2015-10-21

Instalacja zabezpieczeń antywłamaniowych stanowi nie tylko sposób na zwiększenie bezpieczeństwa naszego domu czy mieszkania, ale pozwala również obniżyć składkę ubezpieczeniową. Jak dużo można zaoszczędzić na kosztach polisy, w przypadku inwestycji w dodatkową ochronę przeciw włamaniom? Odpowiedzi szukaj poniżej.

Przed czym chroni ubezpieczenie mieszkania do kredytu?
2015-10-29

Udzielając kredytów hipotecznych, banki wymagają od kredytobiorców wykupienia ubezpieczenia nieruchomości z cesją na bank. W ten sposób zabezpieczają się przed sytuacją, w której ewentualne zniszczenie domu czy mieszkania mogłoby spowodować, że kredytobiorca zaniecha dalszej spłaty rat. Sprawdź, przed czym chronią tego typu polisy.

Jak uchronić dom przed zalaniem?
2015-09-28

Intensywne opady, które wystąpiły po długotrwałej suszy przypomniały wszystkim mieszkającym w pobliżu skupisk wodnych o zagrożeniu podtopień, zalań, a także powodzi. Skutki długotrwałych deszczów mogą mocno uderzyć po kieszeni właściciela domu, dlatego warto w porę dowiedzieć się, jak można uchronić swoją nieruchomość przed zalaniem.

Czy ubezpieczenie lokalu jest kosztem uzyskania przychodu?
2015-09-14

Przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą wykupują w ramach jej funkcjonowania różne polisy ubezpieczeniowe, niektóre z nich są obowiązkowe, natomiast inne dobrowolne. Czy ubezpieczenie - z zwłaszcza ubezpieczenie lokalu - może być uznane za koszt uzyskania przychodu?

Jak tanio ubezpieczyć lokal gastronomiczny?
2015-08-20

Właściciele lokali gastronomicznych powinni zatroszczyć się o odpowiednie ubezpieczenie prowadzonej przez siebie działalności (w tym posiadanych lub wynajmowanych nieruchomości). Wynika to z szerokiego zakresu ryzyka, na jakie narażeni są restauratorzy. Co powinni zrobić, aby chronić swój biznes nie tylko skutecznie, ale również przy niewielkim koszcie?

Cena ubezpieczenia lokalu usługowego
2015-08-06

Posiadacz lokalu usługowego powinien go ubezpieczyć, aby mieć pewność, że w razie niespodziewanego zdarzenia nie będzie musiał ponosić kosztów naprawy szkód. Gdzie szukać takiej polisy i ile może ona kosztować?

Ubezpieczamy lokal gastronomiczny
2015-07-16

Właścicielowi lokalu gastronomicznego ubezpieczenie przyda się w wielu sytuacjach. Awaria zamrażarki, zalanie czy zatrucie pokarmowe u klienta to tylko niektóre z zagrożeń. Tylko - jaką cenę przyjdzie za to zapłacić?

Obniż cenę ubezpieczenia domu w 5 krokach
2015-06-26

Wiele polskich domów pozostaje nieubezpieczonych. Często zamiast poczucia bezpieczeństwa wybieramy rozwiązania oszczędnościowe. Podpowiadamy, jak zapewnić sobie ochronę w przystępnej cenie. Poznaj 5 kroków do obniżenia kosztów ubezpieczenia nieruchomości.

Ubezpieczamy restaurację
2015-06-17

Działalność gastronomiczna to branża wiążąca się z dużym ryzykiem. Lokale restauracyjne często ulegają zniszczeniu na skutek dewastacji czy zalaniu, a do tego jeszcze dochodzi zagrożenie, jakiemu może ulec klient, np. zatrucie. Wiele towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce posiada w swoich ofertach polisy dla restauracji. Sprawdźmy, jak zatem je ubezpieczyć.

Ubezpieczenie domu w budowie - jaką zapewni ochronę?
2015-04-21

Ubezpieczenie domu w budowie jest tak samo ważne jak ubezpieczenie domu już zamieszkanego. A jaką ochronę zapewnia?

Jak ubezpieczyć garaż?
2015-04-08

Właściciele domów jednorodzinnych najczęściej ubezpieczają mury swoich domów, co nie daje pełnej ochrony posiadłości. Bardziej rozbudowane pakiety ubezpieczeniowe chronią również baseny, ogrodzenia, a przede wszystkim - garaże.

Najlepsze ubezpieczenia domów drewnianych
2015-04-02

Dom drewniany posiada wiele zalet: jest przytulny, ciepły, krótszy jest czas jego budowy, ma niepowtarzalny klimat oraz piękny wygląd. Największą wadą domu drewnianego jest jego łatwopalność. Warto go zatem ubezpieczyć.

Sposoby na obniżenie kosztu polisy mieszkaniowej
2015-03-31

Decydując się na ubezpieczenie mieszkania, każdy chciałby wykupić jak najtańszą polisę, jednocześnie zapewniając sobie najwyższą ochronę. Czy jednak to możliwe? Czy istnieją sposoby na obniżenie kosztu ubezpieczenia mieszkania, bez rezygnacji z szerokiego zakresu ochrony?

Nie każdy domek letniskowy ubezpieczysz. Musi spełniać wymogi
2015-03-30

Coraz więcej Polaków inwestuje w domki letniskowe. W związku z tym, że takie nieruchomości są użytkowane przez właścicieli tylko sezonowo, a przez część roku domki stoją puste, warto je ubezpieczyć. Jakie wymogi musi spełniać domek letniskowy, by móc wykupić polisę mieszkaniową?

Krótki poradnik dla osób ubezpieczających nieruchomość
2015-03-28

Szukając polisy chroniącej nieruchomość, czasem trudno zrozumieć zawiłości ofert ubezpieczeniowych. Oto krótki poradnik dla osób chcących wybrać najlepsze ubezpieczenie domu lub mieszkania.

Zasady ustalania zniżek i zwyżek w ubezpieczeniach nieruchomości
2015-03-27

Właściciele domów i mieszkań często dbają o ich wygląd zewnętrzny i wewnętrzny, czasem inwestując w wystrój wszystkie oszczędności. Warto jednak zadbać o odpowiednio dobraną polisę takiego lokalu. Jednak jak wybrać wśród tylu ofert na rynku ubezpieczeniowym? Jakie są zasady ustalania zniżek i zwyżek w polisach nieruchomości?

Wyłączenia ochrony w ubezpieczeniach domków letniskowych
2015-03-27

Polacy coraz chętniej wykupują ubezpieczenie nieruchomości. Dotyczy to nie tylko domów jednorodzinnych i mieszkań, ale również domków o charakterze rekreacyjnym, często nazywanych letniskowymi. Warto jednak mieć świadomość zakresu ochrony, a szczególnie jej wyłączeń.

Ubezpieczenie drewnianego domu - kiedy nie pokryje szkód?
2015-03-23

Wśród polis oferowanych na rynku ubezpieczeniowym najwięcej jest tych obejmujących domy murowane. Towarzystwa ubezpieczeniowe z ostrożnością podchodzą do ubezpieczania drewnianych domów z powodu zwiększonego ryzyka pożarowego. Kiedy ubezpieczyciel nie pokryje szkód przy tak wybudowanej nieruchomości?

Zanim zdecydujesz się na ubezpieczenie mieszkania od kradzieży
2015-03-20

Polisy mieszkaniowe, jakie wykupujemy np. przy kredycie hipotecznym, w większości przypadków nie chronią nieruchomości przed włamaniem i kradzieżą. W związku z tym, chcąc posiadać takie ubezpieczenie, musimy szukać dodatkowej polisy. Co powinniśmy wiedzieć, zanim się zdecydujemy na ubezpieczenie mieszkania od kradzieży?

Czym jest udział własny w ubezpieczeniu mieszkania?
2015-03-10

Chcąc obniżyć koszty ubezpieczenia mieszkania, możemy zdecydować się na tzw. udział własny. Im będzie on wyższy, tym niższa będzie składka wykupionej polisy. Ale co w przypadku, gdy dojdzie do zdarzenia takiego jak włamanie czy kradzież? Czy w takiej sytuacji nasze odszkodowanie będzie niższe?

Czy warto korzystać z assistance dla domu?
2015-03-04

Zniszczenie mienia, zalanie, kradzież i innego typu wypadki zdarzają się czasami w naszych domach. Jeśli posiadamy odpowiednią polisę, łatwo uporamy się z naprawą zniszczeń i odkupieniem utraconych rzeczy. Dzięki usłudze dodatkowej – assistance – możemy liczyć na pomoc fachowców w razie różnego rodzaju nieszczęśliwych zdarzeń.

Wynajmujesz mieszkanie? Powinieneś się ubezpieczyć
2015-02-04

Nie wszyscy korzystają z ubezpieczeń mieszkaniowych, a może się na nich boleśnie odbić w przypadku zniszczeń lub włamania do lokalu. Ubezpieczenie powinien wykupić nie tylko właściciel mieszkania, ale i lokator, który mieszkanie wynajmuje. To zapewni kompleksową ochronę interesów obu stron w razie zaistnienia szkody.

Mieszkania w blokach też warto ubezpieczać
2015-01-20

Właściciele mieszkań w blokach najczęściej ich nie ubezpieczają, wychodząc z założenia, że zrobiła to już wcześniej spółdzielnia mieszkaniowa lub wspólnota mieszkaniowa. Tymczasem nie do końca tak jest. Mieszkania w blokach warto ubezpieczać na własną rękę.

Różnice w ubezpieczeniach mieszkania i domów
2015-01-20

Ubezpieczenia mieszkań w blokach i domów jednorodzinnych różnią się zakresem ochrony. Sprawdź, przed czym ubezpieczyć lokal, w którym mieszkasz.

O czym pamiętać, ubezpieczając budynki?
2015-01-16

Wybierając ubezpieczenie, powinniśmy kierować się przede wszystkim zakresem ochrony, a nie ceną. O czym jeszcze pamiętać, ubezpieczając budynki?

Szukamy niedrogiego ubezpieczenia garażu
2015-01-15

Ubezpieczenie garażu oraz innych budowli znajdujących się poza domem, np. altan, ogrodzeń czy basenów, można wykupić tylko w ramach polisy nieruchomości, np. razem z ubezpieczeniem domu. Sprawdź, co jeszcze warto o tym wiedzieć.

Ubezpieczenie domu a ubezpieczenie mieszkania - czym się różnią?
2015-01-13

Ubezpieczenia nieruchomości zabezpieczają często dorobek naszego życia. Czy istnieją różnice między polisami, które wykupuje się w przypadku domu lub mieszkania?

Ile kosztuje ubezpieczenie domu od włamania?
2015-01-09

Choć większość osób nie wyobraża sobie spokojnego życia bez odpowiedniej polisy na dom lub mieszkanie, to nie wszyscy wiedzą, że zakres jej ochrony jest mocno ograniczony. Rozszerzyć go może ubezpieczenie od włamania.

Czy ubezpieczać dom?
2014-12-31

Dom to często dorobek całego życia, nierzadko sfinansowany kredytem hipotecznym. Warto pamiętać, że nieruchomość może być narażona na pożar, zalanie czy działanie wichury. Czy w takiej sytuacji stać nas, żeby nie ubezpieczać domu?

Huragany i gradobicia - jakie ubezpieczenie wybrać do ochrony domu?
2014-12-30

Zmieniający się klimat sprawia, że coraz częściej jesteśmy narażeni na huragany i gradobicia. Te gwałtowne zjawiska pogodowe potrafią wyrządzić poważne zniszczenia i pozbawić nas dorobku całego życia. Z tego powodu warto sprawdzić, jakie ubezpieczenie wybrać do ochrony naszego domu.

Sprawdź, kiedy nie dostaniesz odszkodowania z ubezpieczenia domu
2014-12-29

Decydując się na wykupienie ubezpieczenia domu, liczymy na odszkodowanie w przypadku różnych zdarzeń losowych. Jednak jednym z głównych paragrafów umowy ubezpieczeniowej jest wyłączenie odpowiedzialności, które wskazuje sytuacje, kiedy ubezpieczony nie otrzyma odszkodowania. Sprawdźmy, kiedy nie będziemy mogli liczyć na pieniędzy z polisy.

Od czego ubezpieczyć mieszkanie w bloku?
2014-12-22

Domy i mieszkania to często dorobek życia niejednego Polaka. Warto więc ubezpieczyć swoją własność. Zaznaczmy przy tym, że ubezpieczenie mieszkania własnościowego lub spółdzielczego wymaga innych warunków umowy niż ubezpieczenie domu. Sprawdźmy zatem, przed czym warto zabezpieczyć mieszkanie w bloku.

Wyjeżdżasz na święta? Ubezpiecz swoje mieszkanie
2014-12-12

Okres świąteczny to nie zawsze dni spędzane w domu. Wiele rodzin wyjeżdża w tym czasie do rodziny. Niektórzy wolą połączyć ferie świąteczne z zaległym urlopem i wybrać się w góry na narty. W każdym z tych przypadków musimy na jakiś czas zostawić mieszkanie bez opieki, dlatego warto je ubezpieczyć.

W ubezpieczeniu nieruchomości też grożą zwyżki. Jak się przed nimi bronić?
2014-12-18

Ubezpieczenie nieruchomości nie jest w Polsce obowiązkowe, jednak coraz więcej osób decyduje się na wykupienie polisy dla swojego mieszkania lub domu. Podobnie jak w przypadku polis komunikacyjnych, taki i przy ubezpieczeniach lokali grożą zwyżki w składce ubezpieczeniowej. Sprawdźmy, jak się przed nimi bronić.

Co daje ubezpieczenie mieszkania?
2014-12-02

Ubezpieczenie mieszkania ma na celu zabezpieczyć finansowo właściciela lokalu przed szkodami w obrębie nieruchomości. Oczywiście, zakres ochrony zależy od polisy, jaką wybraliśmy. Sprawdźmy, jakie korzyści daje takie ubezpieczenie?

Ubezpiecz się przed zalaniem mieszkania
2014-10-24

Chcesz zabezpieczyć swoje mieszkanie przed możliwymi szkodami spowodowanymi zalaniem lokalu, np. gdy sąsiad z góry nie zakręci kranu? Zorientuj się, ile kosztuje odpowiednia polisa.

Czy ubezpieczenia do kredytu na zakup mieszkania są opłacalne?
2014-10-24

Sięgając po kredyt na zakup mieszkania, często zobligowani jesteśmy do skorzystania z oferty ubezpieczenia (najczęściej na życie). Czy jest to opcja korzystna dla klienta, czy lepiej z niej zrezygnować?

Skorzystaj z najszerszego zakresu ubezpieczenia majątkowego w ERGO Hestii i zgarnij nagrody
2014-10-13

Klienci ERGO Hestii, którzy zdecydują się na zakup ubezpieczenia majątkowego ERGO 7, mogą teraz liczyć na nagrody. Decydując się na średni wariant ubezpieczenia, otrzymuje się bez dodatkowych opłat najszerszą ochronę. Wszystko to w myśl zasady: im większy zakres ubezpieczenia, tym lepsza ochrona.

50 gr dziennie - tyle wystarczy, by ubezpieczyć mieszkanie w PZU
2014-10-03

Ubezpieczenie mieszkania powinien nabyć każdy właściciel własnego M. Niestety, wiele osób od wykupienia polisy odstraszają wysokie składki. Tymczasem w PZU wystarczy 50 gr dziennie, aby chronić nieruchomość.

Wartość odtworzeniowa i rzeczywista ubezpieczenia - co warto o nich wiedzieć?
2014-09-26

Decydując się na ubezpieczenie nieruchomości, warto wiedzieć, czym są i na czym polegają wartość odtworzeniowa i wartość rzeczywista ubezpieczenia.

Nie odkładaj ubezpieczenia mieszkania na później
2014-09-26

Mieszkanie kojarzy nam się z bezpieczeństwem. Aby sobie je zapewnić, warto postarać się o odpowiednią ochronę posiadanej nieruchomości. W tym celu najlepiej nie odkładać kupna ubezpieczenia mieszkania na później.

Program ochrony domu Bezpieczne Klucze od Europ Assistance
2014-09-12

Klienci, którzy zdecydują się na zakup pakietu mySafety Bezpieczne Klucze, skorzystać mogą ze specjalnego programu ochrony, przygotowanego przez Europ Assistance Polska we współpracy z mySafety. Oferowane są dwa warianty pakietu: podstawowy i rozszerzony. Program dostępny jest od 10 września 2014 roku.

Dom z alarmem zagwarantuje tańsze ubezpieczenie
2014-09-08

Jeżeli kogoś stać na budowę domu, to powinien też wyłożyć fundusze na jego ubezpieczenie. Warto również zabezpieczyć nieruchomość przed kradzieżą we własnym zakresie - np. montując w budynku alarm, który oprócz ochrony zagwarantuje właścicielowi tańszą polisę.

Elementy stałe domu a ruchomości - co chroni polisa?
2014-09-08

Ubezpieczając swój dom, należy wiedzieć, czy powinno się ubezpieczać tylko elementy stałe domu, czy również ruchomości, oraz co powinna chronić polisa ubezpieczeniowa domu.

Ile kosztuje ubezpieczenie domu jednorodzinnego?
2014-09-03

Każda nieruchomość mieszkalna powinna być ubezpieczona. Koszt jednorodzinnego domu czy mieszkania jest duży, tak samo jak naprawy wszelkich jego uszkodzeń, szkoda byłoby zatem opłacać je z własnej kieszeni, kiedy rachunki może pokrywać ubezpieczyciel. Ceny polis nie są przecież wysokie.

Jak zaoszczędzić na ubezpieczeniu mieszkania?
2012-05-29

Przed podpisaniem umowy z danym towarzystwem, warto zwrócić uwagę na kilka szczegółów, dzięki którym wybrane ubezpieczenie może okazać się tańsze.

Dlaczego warto ubezpieczyć mieszkanie?
2012-05-29

Zapewnienie bezpieczeństwa sobie i miejscu swojego zamieszkania to sprawa priorytetowa dla każdego człowieka. Szczególnie jest to istotne jeśli na owe mieszkanie trzeba było ciężko pracować. Tym bardziej stało się ono cenniejsze dla swojego właściciela. Pomocne w rozwiązaniu tego problemu okazują się produkty ubezpieczeniowe.

Czym są ubezpieczenia nieruchomości?
2012-05-29

Ubezpieczenia nieruchomości to nic innego jak ubezpieczenie posiadanej lub wynajmowanej nieruchomości na wypadek trudnych do przewidzenia zdarzeń losowych.

Trudno Ci zdecydować,
które ubezpieczenie jest najlepsze?
OC

Dziękujemy. Nasz agent niedługo się z Tobą
skontaktuje

Kalkulatory ubezpieczeń

Kalkulator ubezpieczeń